Zobacz więcej Drzwiczki ażurowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Drzwiczki ażurowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drzwiczki ażurowe Classen 720 x 394 mm
Strzałka w prawo

Drzwiczki ażurowe Classen 720 x 394 mm

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Widoczne tutaj drzwiczki pozwolą Ci na utworzenie estetycznej powierzchni do przechowywania. Dzięki ich uniwersalności i eleganckiej prezencji możesz wykorzystać je zarówno w swoim mieszkaniu, jak i lokalu czy biurze. Drzwiczki te są ażurowe, dzięki czemu zapewniają one prawidłową cyrkulację powietrza – swobodnie użyjesz ich do szafki na buty czy kuchennej spiżarni. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Widoczne tutaj drzwiczki ażurowe mogą stanowić ciekawą alternatywę dla Twoich frontów meblowych – możesz wykorzystać je w sypialni do swojej garderoby, w biurze czy w kuchni. Model ten pozwoli Ci utworzyć spersonalizowaną powierzchnię do przechowywania Twojej własności. Takie drzwiczki możesz wykorzystać do zabudowy wnęk, estetycznie osłaniając ich zawartość. Model ten jest łatwy w montażu – założysz go na zwykłe zawiasy. Przedstawiane tutaj drzwiczki ażurowe wykonano z litego drewna sosnowego, dzięki czemu charakteryzują się one trwałością i eleganckim wyglądem, który wprowadzi do wnętrza nieco naturalnego ciepła. Możesz zachować ich oryginalny wygląd lub nadać im połysku bezbarwnym lakierem bądź pokryć je bejcą, w wybranym kolorze.

    • W całości wykonane z drewna sosnowego
    • Doskonała cyrkulacja powietrza
    • Łatwy montaż
    • Możliwość indywidualnego wykończenia preparatami do drewna

    Specyfikacja techniczna

    MarkaClassen
    Grubość produktu22mm
    Szerokość produktu394mm
    Wysokość produktu720mm
    KolorSosna
    MateriałSosna
    Kod produktu5900255051527