Zobacz więcej Drzwiczki ażurowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Drzwiczki ażurowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drzwiczki ażurowe Classen 993 x 494 mm
Strzałka w prawo

Drzwiczki ażurowe Classen 993 x 494 mm

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drzwiczki ażurowe z zaprezentowanej tutaj serii pozwolą Ci na maksymalne wykorzystanie powierzchni Twojego mieszkania czy biura. Za ich pomocą bowiem możesz zabudować wnęki, aby stworzyć funkcjonalną i estetycznie wykończoną przestrzeń do przechowywania rzeczy osobistych. Drzwiczki te wykonano z litego drewna sosnowego, co pozwala Ci je spersonalizować. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Przedstawiony tutaj model drzwiczek ażurowych może stanowić element wyposażenia Twojego domu czy lokalu. Za ich pomocą dokonasz renowacji starych szafek, ozdabiając je w funkcjonalne fronty lub zabudujesz wnęki, tworząc przydatne schowki. Drzwiczki te możesz wykorzystać do tworzenia samodzielnie zaprojektowanych powierzchni, służących do przechowywania rozmaitych przedmiotów, takich jak: garderoba, buty, dokumenty czy żywność. Dzięki temu, że są one przewiewne nadają się również do osłony kaloryfera, co pomoże Ci uzyskać estetyczny efekt. Model ten możesz łatwo zamontować na klasyczne zawiasy. Ażurowe drzwiczki wykonane z litego drewna sosnowego wprowadzą do Twojego wnętrza styl i urok skandynawskich i rustykalnych aranżacji.

    • W całości wykonane z drewna sosnowego
    • Doskonała cyrkulacja powietrza
    • Łatwy montaż
    • Możliwość indywidualnego wykończenia preparatami do drewna

    Specyfikacja techniczna

    MarkaClassen
    Grubość produktu22mm
    Szerokość produktu494mm
    Wysokość produktu993mm
    KolorSosna
    MateriałSosna
    Kod produktu5900255051596