Zobacz więcej Drzwiczki ażurowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Drzwiczki ażurowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drzwiczki ażurowe Classen 993 x 594 mm
Strzałka w prawo

Drzwiczki ażurowe Classen 993 x 594 mm

108
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany tutaj model drzwiczek ażurowych pozwoli Ci na zorganizowanie przestrzeni w Twoim mieszkaniu czy też lokalu. Za ich pomocą możesz zabudować wnęki, tworząc z nich funkcjonalne schowki. Drzwiczki te wykorzystasz również jako fronty meblowe, co może Ci się przydać do odnawiania starych szafek. Dzięki temu, że są one ażurowe zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Drzwiczki ażurowe widocznego tutaj modelu mogą przydać Ci się podczas urządzania domu lub biura. Pozwolą Ci one stworzyć stylowe powierzchnie do przechowywania Twojego własnego projektu – swobodnie dobierzesz odpowiedni rozmiar. Takie drzwiczki mogą posłużyć Ci również jako fronty meblowe do starych szafek oraz jako zabudowa wnęk, które wykorzystasz jako schowki. Dzięki temu, że są one ażurowe będą swobodnie przepuszczać powietrze, dlatego nadają się do przechowywania butów czy odzieży wierzchniej. Drzwiczki te wykonano z litego drewna sosnowego, które daje Ci możliwość ich wykończenia. Możesz zachować ich oryginalny, jasny i ciepły wygląd, pokrywając je jedynie bezbarwnym lakierem bądź pomalować na wybrany kolor bejcą.

    • W całości wykonane z drewna sosnowego
    • Doskonała cyrkulacja powietrza
    • Łatwy montaż
    • Możliwość indywidualnego wykończenia preparatami do drewna

    Specyfikacja techniczna

    MarkaClassen
    Grubość produktu22mm
    Szerokość produktu594mm
    Wysokość produktu993mm
    KolorSosna
    MateriałSosna
    Kod produktu5900255051602