Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dysza ceramiczna Most 6,5 x 47 mm 2 szt.

Dysza ceramiczna Most 6,5 x 47 mm 2 szt.

14,98
/ opak.
7,49
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dysza ceramiczna przeznaczona jest do zastosowania w uchwytach TIG. Nadaje się do wykorzystania podczas spawania w każdych warunkach – w domu, pomieszczeniu gospodarczym czy warsztacie. W opakowaniu znajdziesz aż 2 sztuki produktu. Nasza oferta zawiera także dysze charakteryzujące się innymi wymiarami, które są kompatybilne z większymi uchwytami.

   Cechy i zalety

    Prezentowana tutaj dysza została wyprodukowana z wysokiej jakości ceramiki. Tym sposobem jest odporna na destrukcyjne działanie ognia, a także nie przewodzi prądu – jest w pełni bezpieczna dla Ciebie oraz pozostałych jej użytkowników. Dyszę dobrze jest zastosować w uchwytach spawalniczych TIG. Taki zabieg sprawia, że rozpylany gaz wylotowy trafia bezpośrednio na spawany element, dlatego też praca przebiega płynnie i skutecznie. Co ważne, wyrób zamocujesz w uchwycie w pojedynkę – jest prosty w montażu. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki produktu – jedną warto zachować na zapas. Jeśli oferowana tutaj dysza nie spełnia Twoich oczekiwań, warto zapoznać się ze szczegółami naszej oferty – znajdziesz tutaj produkty, które różnią się względem siebie wymiarami.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5906340850167