icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo

Dysza ceramiczna Most 9,5 x 47 mm 2 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dysza ceramiczna Most 9,5 x 47 mm 2 szt.
21,98
/ szt.
10,99
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

W całości wyprodukowana z ceramiki dysza charakteryzuje się odpornością na destrukcyjne działanie wysokich temperatur. Jest też wytrzymała i nie sposób łatwo ją uszkodzić. Dysza wykorzystywana jest do rozprowadzenia gazu wylotowego bezpośrednio na spawaną część – stosując ją masz pewność, że gaz dokładnie okrył preferowany przez Ciebie element.

  Cechy i zalety

  Dyszę ceramiczną bardzo łatwo zainstalować do uchwytu TIG – z zadaniem tym poradzisz sobie samodzielnie. Zastosujesz ją w profesjonalnym warsztacie, ale i sprawdzi się na własne potrzeby – dobrze jest mieć ją w przydomowym pomieszczeniu gospodarczym lub w garażu. Decydując się na zastosowanie produktu, skracasz sobie czas pracy – dysza rozpyla gaz dokładnie i bezpośrednio na spawany element. Dzięki temu, że wykonano ją z ceramiki, jest bezpieczna dla Ciebie podczas pracy – materiał użyty do produkcji ma właściwości izolacyjne i nie przewodzi prądu. Co ważne, jest także ognioodporny, dlatego idealnie nadaje się do prac warsztatowych, w tym szczególnie do spawania. Oferowana tutaj dysza ceramiczna to nie jedyna jaką mamy w ofercie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5906340850181