icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo

Dysza gazowa Most MB-25 stożkowa 2 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dysza gazowa Most MB-25 stożkowa 2 szt.
35,98
/ opak.
17,99
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dyszę gazową wykorzystasz podczas spawania najstarszą, a jednocześnie najczęściej wybieraną metodą pracy, czyli MIG/MAG. Produkt podłącza się do uchwytów spawalniczych – instalacja go jest prosta i przebiega szybko oraz sprawnie. Nasza oferta obejmuje także alternatywny rodzaj dyszy gazowej, a także dysze wykonane z wysokiej jakości ceramiki.

  Cechy i zalety

  Posiadając w przydomowym warsztacie lub garażu uchwyty spawalnicze, dobrze jest wyposażyć je w dyszę gazową. Takie połączenie sprawdzi się podczas spawania metodami MIG/MAG – są to najchętniej wybierane formy pracy z zastosowaniem spawarki. Dysza wyróżnia się charakterystycznym kształtem stożka – została tak zaprojektowana, aby jak najlepiej rozpylać gaz na żądaną powierzchnię. Jej wytrzymałość oraz trwałość gwarantuje wyprodukowanie z trwałego metalu – wykazuje on także odporność na uszkodzenia. Przeznaczona jest do zamocowania w uchwytach do półautomatów spawalniczych. Opakowanie zawiera aż 2 sztuki produktu, dlatego też jedną sztukę zawsze masz w zapasie. W naszym sklepie dysponujemy także innymi rodzajami dysz – znajdziesz tu zarówno alternatywne wersje produktu oferowanego tutaj, a także dysze ceramiczne.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaopak.
   Kod produktu5906340850129