Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Eko pułapka na osy, szerszenie i muchy Agrecol

Eko pułapka na osy, szerszenie i muchy Agrecol

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Eko pułapka na osy, szerszenie i muchy Agrecol Eko to bezpieczne i skuteczne rozwiązanie problemu uciążliwych insektów w Twoim ogrodzie czy pomieszczeniu gospodarczym. Płyn o zapachu dojrzałych owoców szybko zwabia owady prosto w pułapkę, z której nie ma wyjścia. Dzięki temu możesz zmniejszyć liczbę much i os w swoim otoczeniu bez potrzeby stosowania środków chemicznych.

   Cechy i zalety

    Uciążliwe owady nie dają Ci spokoju? Pozbądź się ich ze swojego ogrodu skutecznie, a jednocześnie bezpiecznie. Umożliwi Ci to Eko pułapka na osy, szerszenie i muchy Agrecol Eko. Naturalny płyn o zapachu mocno dojrzałych owoców wabi owady do środka pułapki, zaś przemyślana konstrukcja pojemnika nie pozwala im się z niej wydostać. W ten sposób możesz znacznie zmniejszyć liczbę latających insektów bez potrzeby sięgania po środki chemiczne. Eko pułapka na osy, szerszenie i muchy Agrecol Eko nie przyciąga pszczół, trzmieli i innych owadów użytecznych. Z powodzeniem możesz stosować ją na zewnątrz budynków oraz w pomieszczeniach gospodarczych. Najwyższą skuteczność zapewni Ci umieszczenie pułapki pomiędzy gniazdem owadów a miejscem, gdzie szukają pożywienia.

    • 100 % naturalny
    • Ogranicza liczebność much
    • Skutecznie ogranicza występowanie uciążliwych osy i szerszeni

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAgrecol
    Kod produktu5902341004653