icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Na szkodniki

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Eko pułapka na ślimaki Agrecol

Eko pułapka na ślimaki Agrecol

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Eko pułapka na ślimaki Agrecol pozwoli Ci skutecznie ograniczyć liczebność ślimaków w Twoim ogródku. Nie zawiera środków chemicznych i jest całkowicie bezpieczna dla ludzi, zwierząt oraz pożytecznych owadów. Ma postać plastikowego domku, do którego łatwo zwabić ślimaki za pomocą popularnych produktów spożywczych – odrobiny mleka, piwa czy oleju.

  Cechy i zalety

  Ślimaki wygryzają liście, pędy i owoce roślin, przez co mogą wyrządzić w Twoich uprawach duże szkody. Pozbądź się ich szybko i skutecznie. Pomoże Ci w tym Eko pułapka na ślimaki Agrecol. Składa się ona ze specjalnego pojemnika z daszkiem chroniącym przed słońcem i opadami. Panują tam warunki idealne dla ślimaków. Wystarczy, że umieścisz w pułapce odrobinę piwa, miodu czy mleka – produkt spożywczy zwabi szkodniki do środka, zaś specjalna konstrukcja pułapki nie pozwoli im się wydostać. Eko pułapka na ślimaki Agrecol jest działa zarówno na ślimaki nagie, jak i skorupkowe. Dzięki niej łatwo i bez użycia środków chemicznych odłowisz szkodniki żerujące w ogródku warzywnym, przydomowym ogrodzie czy innych terenach uprawnych.

  • Skuteczna i ekologiczna
  • Łatwa w użyciu
  • Pułapka wielokrotnego użytku

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaAgrecol
  Kod produktu5902341004646