Zobacz więcej Kwiaty balkonowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Kwiaty balkonowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Euphorbia Diamond Frost doniczka 10 cm

Euphorbia Diamond Frost doniczka 10 cm

6,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Euphorbia Diamond Frost to atrakcyjna roślina ozdobna, którą możesz uprawiać w skrzyniach na tarasie lub posadzić na rabatce kwiatowej. Wyróżnia się ona niewielkimi, białymi kwiatami, które prezentują się bardzo efektownie na tle jej zielonych liści. Tego typu rośliny ozdobne wprowadzą w Twoim ogrodzie lub na tarasie przyjazną i nastrojową atmosferę, sprzyjającą odpoczynkowi.

   Cechy i zalety

    Oferowana tu roślina doniczkowa Euphorbia Diamond Frost sprawdzi się znakomicie w uprawie skrzynkowej jak i posadzona na rabatce kwiatowej. Roślina w okresie kwitnienia pokrywa się drobnymi białymi kwiatami, które prezentują się niezwykle uroczo na tle jej zielonych liści. Szczególnie ciekawy efekt uzyskasz, jeśli zestawisz roślinę z innymi kwiatami ozdobnymi w innych kolorach. Euphorbia Diamond Frost jest łatwa w uprawie i będzie rosła bardzo dobrze na każdym podłożu, dlatego nie będziesz musiał dodatkowo nawozić gleby, aby zapewnić jej odpowiednie warunki. Ponadto sprawdzi się znakomicie nawet w częściowo zacienionej części Twojego ogrodu. W naszej ofercie znajdziesz również inne kwiaty doniczkowe, które ozdobią Twój taras lub ogród, dlatego zapoznaj się z pozostałym asortymentem.

     Specyfikacja techniczna

     Kolor kwiatówbiały
     KolorZielony
     Kształt i pokrój roślinyKrzaczasta
     Okres kwitnieniado pierwszych przymrozków
     Typ glebyKażdy rodzaj gleby
     Instrukcje dotyczące sadzeniaRoślina sezonowa
     Stanowisko do uprawyPółcień
     Kod produktu5904796030782