LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Filtry do narzędzi ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Filtr powietrza Airpress 1/4"

Filtr powietrza Airpress 1/4"

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Filtr sprężonego powietrza 1/4" o przepływowości 500 l/min, służy do usuwania zanieczyszczeń w postaci cząstek stałych oraz cieczy w szczególności wody i oleju. Modułowa budowa pozwala na łączenie go z innymi elementami przygotowania powietrza takimi jak reduktory lub naoliwiacze. Filtr wstępny powinien być stosowany przy wszystkich pracach z użyciem sprężarki. Nie wymaga skomplikowanej obsługi – wystarczy, że po pracy, opróżnisz jego wnętrze ze zgromadzonego kondensatu.

   Cechy i zalety

    Filtr sprężonego powietrza to element odpowiadający za blokowanie zanieczyszczeń, które znajdują się w przepływającym przez niego powietrzu. Zapewnia ochronę samego urządzenia, podłączonych do niego narzędzi pneumatycznych oraz produktu końcowego, zatrzymując osad powodujący korozję. Odpowiednia eksploatacja sprężarki wymaga sprzętu uzdatniającego powietrze. Szczególnie istotne jest to w przypadku lakiernictwa, gdzie nawet najmniejsze zanieczyszczenia mogą zepsuć efekty naszej pracy. Jednak tak naprawdę filtr do kompresora stanowi konieczność bez względu na zastosowanie urządzenia czy czas jego użytkowania. Zbierający się osad może stopniowo pogarszać pracę narzędzi, co sprawia, że mogą częściej ulegać awariom.

    • Rozmiar przyłączy: gwint wew. 1/4"

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalne ciśnienie robocze10bar
    Kod produktu8712418008111