Zobacz więcej Filtry do okapów

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Sprzęt AGD do kuchni

Strzałka w prawo

Filtry do okapów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Filtr węglowy do okapów Frante Tale

Filtr węglowy do okapów Frante Tale

98,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Filtr węglowy do okapów Franke Tale możesz czyścić w zmywarce. Dzięki temu produkt wykorzystasz wielokrotnie. Model wykonany z aluminium zadba o świeżość powietrza w pomieszczeniu. Filtr zatrzyma zapachy z gotowania czy smażenia, dzięki czemu nie będą uciążliwe dla domowników. Produkt sprawdzi się, jeśli kuchnia jest połączona z salonem.

   Cechy i zalety

    Filtr węglowy do okapów Franke Tale został wykonany z aluminium, dzięki czemu może być wykorzystywany wielokrotnie. Produkt jest przystosowany do mycia w zmywarce. Dzięki temu sprawnie go wyczyścisz, żeby był gotowy do ponownego użytku. Filtr węglowy do okapów Franke Tale ma ważne zadanie w Twojej kuchni. Przede wszystkim to produkt, który zadba o czyste, świeże powietrze w pomieszczeniu. Produkt pochłania bowiem aromaty wydobywające się z kuchni podczas gotowania i smażenia. To szczególnie przydatny produkt, jeśli kuchnia jest połączona z salonem. Skuteczny filtr marki Franke sprawi, że zapomnisz o problemie woni wnikającej w ubrania. Produkt nie sprawi Ci trudności podczas montażu. W naszym asortymencie znajdziesz również okapy tego samego producenta.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuFiltr węglowy
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaFranke
     Długość produktu270mm
     Głębokość produktu20mm
     Szerokość produktu250mm
     Grupa kolorystycznaCzarny
     KolorCzarny
     MateriałAluminium
     Docelowe pomieszczenieKuchnia
     Kod produktu7612319445934