Zobacz więcej Flagi

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Flagi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Flaga narodowa 65 x 104 cm

Flaga narodowa 65 x 104 cm

15,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Flaga narodowa 65 x 104 cm przydaje się w czasie różnych uroczystych okazji. Z jej pomocą stworzysz odpowiednią oprawę meczu reprezentacji. Możesz też wywiesić ją za oknem w czasie różnych świąt narodowych. Ważne, by tak jak ta, miała przepisowe wymiary i odpowiednią kolorystykę. Flagę możesz zamocować na maszcie lub paliku.

   Cechy i zalety

    Flaga narodowa przydaje się w każdym domu. Zwykle wtedy, gdy jest potrzebna, jej szybki zakup jest trudny, dlatego lepiej mieć ją przygotowaną już wcześniej. Najczęściej sprawdza się podczas meczów reprezentacji Polski, gdy chcesz stworzyć odpowiednią oprawę tego wydarzenia w domu czy w plenerze. Poza tym to ważny element obchodów różnych świąt narodowych. Możesz wtedy wywiesić ją za oknem na kijku lub umieścić ją na maszcie. Flaga przydaje się między innymi na obozach harcerskich czy apelach szkolnych. Dlatego mając zakład czy organizację również warto się w nią zaopatrzyć. Jeśli szukasz innych gadżetów w narodowych barwach lub flag o innych wymiarach, sprawdź na stronie internetowej sklepu budowlano-remontowego Castorama pełną ofertę tego typu produktów.

    • Wysokiej jakości materiał
    • Rozmiar zgodny z ustawą
    • Staranne wykończenie

    Specyfikacja techniczna

    MateriałTkanina
    Kod produktu5906725256058