Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Flagi

Strzałka w prawo

Flagi

Flagi to grupa produktów, która obejmuje różne rodzaje flag narodowych, państwowych, sportowych, promocyjnych i wielu innych. Flagi są jednym z najważniejszych symboli naszych krajów i narodów.

Filtry

Flagi

Flagi to grupa produktów, która obejmuje różne rodzaje flag narodowych, państwowych, sportowych, promocyjnych i wielu innych. Flagi są jednym z najważniejszych symboli naszych krajów i narodów.

6 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Oznakowanie

Wyświetlanie 6 z 6 produktów

UCHWYT NA FLAGĘ – BEZPIECZNY SPOSÓB NA POWIESZENIE SYMBOLU NARODOWEGO

Wśród artykułów, które przydadzą Ci się podczas specjalnych okazji, są flagi. Sieć sklepów Castorama wprowadziła tego typu asortyment do swojej oferty, żeby wyjść naprzeciwko Twoim oczekiwaniom i potrzebom. Flaga narodowa jest nieodzowna podczas wszelkich świąt państwowych, sportowych, celebracji czy żałoby. Dzięki niej zakomunikujesz solidarność i okażesz szacunek własnemu państwu, czcząc jego symbol z powodu ważnego dla kraju wydarzenia. Dzięki temu, że w naszych marketach znajdziesz również specjalny uchwyt na flagę, będziesz mógł prawidłowo ją zawiesić i umieścić w odpowiednim miejscu, tak aby opadała z godnością i nie dotykała podłoża.

Uchwyt na flagę to element, którego nie może zabraknąć w domu żadnego patrioty. Pozwala na bezpieczne zamocowanie symbolu narodowego w określone dni w roku. Umożliwia nieme wyrażanie swojego zdania na tematy polityczne, podkreślenie identyfikowania się z narodem lub też zakomunikowanie bycia solidarnym z aktualną sprawą. Zasady zawieszania flagi narodowej są szczegółowo opisane, jednak samo mocowanie flagi jest banalnie proste. Wszystko dzięki wytrzymałym uchwytom, które znajdziesz w tej kategorii.

Uchwyt do flagi nie tylko pozwala zabezpieczyć flagę przed upadkiem. Jest bardzo eleganckim sposobem na wyeksponowanie symbolu narodowego. Inwestując w niego, na pewno nie narazisz się na ukaranie za niegodne potraktowanie symboli państwowych. Element taki jest niezwykle uniwersalny. W zależności od modelu możesz przymocować go do fasady budynku lub balustrady balkonu. Sprawdzi się więc zarówno jeśli mieszkasz w domu wolnostojącym, jak i w mieszkaniu w bloku. Uchwyt do mocowania flagi na pewno bardzo ułatwi Ci montaż i poprawi estetykę prezentacji flagi.

GDZIE SPRAWDZI SIĘ UCHWYT DO FLAGI?

Uchwyt na flagę pozwoli Ci na zawsze zapomnieć o trudnościach z powieszeniem symbolu narodowego. Nie będziesz musieć już w dzień wolny od pracy zastanawiać się, jakim sposobem zamocować flagę. Uchwyt zaczepisz na stałe na fasadzie budynku i będzie on zawsze gotowy na włożenie do niego trzonka. Dobrej jakości drzewce będzie z powodzeniem służyło Ci przez wiele lat. Nie będziesz się też obawiać, że flaga nie jest zamocowana zgodnie z wymogami prawnymi. Przyczepisz ją w dowolnym miejscu, w którym nie będzie dotykać podłoża. Uchwyt flagi przyspiesza montaż oraz może zabezpieczyć elementy przed nieoczekiwanym wypadnięciem.

JAK WYBRAĆ NAJLEPSZY UCHWYT NA FLAGĘ?

Flagę narodową możesz wykorzystać podczas wielu okazji, zarówno w domu, jak i w biurze czy lokalu publicznym – jej wywieszenie jest wyrazem tożsamości i zjednoczenia. Będzie ona przydatna podczas takich uroczystości jak Święto Narodowe Trzeciego Maja czy Narodowe Święto Niepodległości. Dodatkowo w naszych sklepach znajdziesz również flagę narodową z godłem, która przeznaczona jest do zawieszenia na zewnątrz placówek dyplomatycznych, na lotniskach cywilnych, w kapitanatach oraz na statkach. Poza flagą musisz jednak wybrać odpowiedni uchwyt, który należycie ją podtrzyma. Jak to zrobić?

W tej kategorii znajdziesz uchwyty pojedyncze oraz podwójne. Jeśli masz niewiele miejsca, postaw raczej na pojedynczą wersję. Sprawdzi się ona, jeśli zamierzasz zamontować uchwyt na barierce balkonowej. Jeśli szukasz uchwytu montowanego na fasadzie budynku, możesz wybrać większy uchwyt podwójny. Dużo zależy tutaj od Twoich preferencji oraz wymaganej estetyki. Nie ma żadnych prawnych przeszkód, aby zamocować uchwyt podwójny. Przed wyborem sprawdź też dokładnie sposób montażu. Weź pod uwagę podłoże, do którego będzie mocowany drzewiec. Jeśli ma być to ściana ocieplona styropianem, niezbędne będzie dokupienie specjalnych kołków z poliamidu lub nylonu. Wszystkie uchwyty mają odpowiednio przygotowane otwory na wkręty, ale nie zawsze znajdują się one w zestawie. Jeśli będziesz kupować je oddzielnie, upewnij się, że są wystarczająco długie i nie za grube. Sprawdź również, czy uchwyt na flagę został zabezpieczony substancją antykorozyjną. Jeśli tak nie jest, dokup dodatkowo odpowiednią emalię ochronną.

Znajdź inspirację w naszej bogatej ofercie innych produktów z tej samej kategorii.