icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Gładzie gipsowe gotowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Gipsy i gładzie

Strzałka w prawo

Gładzie gipsowe gotowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gładź gotowa Knauf Goldband Finish 28 kg

Gładź gotowa Knauf Goldband Finish 28 kg

65,98
/ szt.
2,36
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Gładź gotowa Knauf Goldband Finish to masa polimerowa, której możesz użyć bez przygotowania. Nałożysz ją za pomocą agregatu przeznaczonego do nakładania dyspersyjnych farb i mas szpachlowych. W celu nakładania ręcznego użyj narzędzi wykonanych ze stali nierdzewnej. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje gładzi szpachlowych. Wybierz odpowiednią do Twojego projektu.

  Cechy i zalety

  Gładź gotowa Knauf Goldband Finish 28 kg cechuje się bardzo dużą plastycznością, dzięki czemu jej obróbka nie sprawia trudności. Skraca to czas prac remontowych i wykończeniowych. Nałożona nie grubszą niż 2 mm warstwą, tworzy gładką i trwałą powierzchnię. Jest to produkt niepalny, co zwiększa bezpieczeństwo osób przebywających w pomieszczeniu wykończonym za pomocą tego materiału. Gładź gotowa Knauf Goldband Finish nadaje się do nakładania ręcznego za pomocą narzędzi ze stali nierdzewnej. Możesz również nakładać ją agregatem do farb dyspersyjnych i mas szpachlowych. Należy to robić w przedziale temperatur od 5 do 25 stopni Celsjusza. Przy temperaturze 20 stopni Celsjusza i wilgotności powietrza 65% oraz grubości warstwy 2 mm czas schnięcia produktu wynosi 24 h.

  • Nieklasyfikowany jako materiał niebezpieczny

  Specyfikacja techniczna

  Waga (kg)28kg
  Minimalna temperatura aplikacji5°C
  Maksymalna temperatura aplikacji25°C
  Gotowość do użyciaProdukt gotowy do użycia
  Liczba warstw1
  Typ opakowaniaOpakowanie
  Instrukcje użytkowaniaMasę można nakładać za pomocą agregatu przeznaczonego do nakładania dyspersyjnych farb i mas szpachlowych; do nakładania ręcznego należy używać narzędzi wykonanych ze stali nierdzewnej; narzędzia pracy po użyciu natychmiast umyć wodą, nie mieszać z innymi materiałami
  Wysokość pojemnika280mm
  Szerokość pojemnika330mm
  Długość pojemnika330mm
  Grubość nakładania2mm
  Kod produktu5901793357331