Zobacz więcej Główki bezpiecznikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Bezpieczniki

Strzałka w prawo

Główki bezpiecznikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Główka bezpiecznikowa 25A E27

Główka bezpiecznikowa 25A E27

6,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Główka bezpiecznikowa stanowi jeden z elementów potrzebnych do samodzielnego wykonania instalacji elektrycznej, więc znajdzie zastosowanie w Twoim gospodarstwie domowym. Umożliwia prawidłowe mocowanie bezpiecznika odpowiedzialnego za ochronę systemu przed uszkodzeniami. W naszej ofercie znajdziesz także inne akcesoria tej marki.

   Cechy i zalety

    Główka bezpiecznikowa stanowi jeden z elementów składowych bezpieczników, które są odpowiedzialne za zabezpieczanie instalacji elektrycznych przed uszkodzeniami. Przeznaczona jest do prawidłowego montażu wkładki w gnieździe podstawy bezpiecznikowej lub aparatu zabezpieczającego. W związku z tym znajdzie zastosowanie we wszystkich budynkach użytkowych posiadających własną sieć elektryczną – wykorzystasz ją także w swoim mieszkaniu. Główka wykonana została z porcelany, dzięki czemu cechuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną. Pośród naszego asortymentu dostępne są także inne akcesoria potrzebne do samodzielnego wykonywania instalacji elektrycznych, więc z łatwością zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne w tym celu produkty.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Szerokość produktu37mm
     Wysokość produktu37mm
     Mocowanie gwintu żarówkiOprawka Edisona (E27)
     Napięcie400V
     Kod produktu5908311362426