Zobacz więcej Główki bezpiecznikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Bezpieczniki

Strzałka w prawo

Główki bezpiecznikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Główka bezpiecznikowa 63 A E33

Główka bezpiecznikowa 63 A E33

6,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Główka bezpiecznikowa stanowi część bezpiecznika instalacyjnego, który służy do zabezpieczenia obwodu elektrycznego w Twoim domu. Dzięki temu z łatwością zabezpieczysz Twój dom przed niebezpiecznym zwarciem lub przeciążeniem obwodu. Wykonany z wytrzymałej porcelany element jest trwały i z pewnością posłuży Ci przez długie lata.

   Cechy i zalety

    Główka bezpiecznikowa to niewielki element, który doskonale uzupełni bezpiecznik instalacyjny w Twoim domu i nie tylko. Jego zastosowanie sprawi, że w obwodzie elektrycznym nie powstaną niebezpieczne zwarcia czy przeciążenia, które mogłyby doprowadzić do uszkodzenia odbiorników elektrycznych. Do wykonania produktu użyto trwałą porcelanę. Materiał ten charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością mechaniczną, a także dobrymi właściwościami izolującymi, co umożliwi Ci jego znacznie dłuższe użytkowanie. Główka jest dość łatwa w użyciu, dlatego też z powodzeniem zamontujesz ją samodzielnie. W naszej ofercie znajdują się również inne elementy, które z pewnością wykorzystasz podczas tworzenia domowej instalacji elektrycznej.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Szerokość produktu38mm
     Wysokość produktu38mm
     Mocowanie gwintu żarówkiOprawka Edisona (E27)
     Napięcie230V
     Kod produktu5908311362433