LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo na urządzenie Most 10/25

Gniazdo na urządzenie Most 10/25

21,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Do profesjonalnych prac spawalniczych możesz wykorzystać gniazdo na urządzenie. Dzięki niemu swobodnie połączysz odpowiednie przewody, a jego polimerowa powłoka zapobiegnie ryzyku porażenia prądem, zapewniając Ci bezpieczeństwo. Gniazdo na urządzenie przyda Ci się szczególnie podczas spawania przy zastosowaniu elektrody otulonej.

   Cechy i zalety

    Szukasz elementu wtykowego do montowania na korpusie spawarki? Wypróbuj gniazda na urządzenie, które jest przydatnym akcesorium do wykonywania rozmaitych prac spawalniczych. Dzięki niewielkim rozmiarom swobodnie przechowasz je w skrzynce na narzędzia czy na półce w garażu lub warsztacie; możesz również łatwo zabrać je ze sobą do pracy w terenie. Gniazdo na urządzenie przyda Ci się do spawania przy zastosowaniu elektrody otulonej. Dzięki temu, że metalowa część akcesorium została pokryta polimerem, ma zdolności do zatrzymywania prądu, dlatego zapewnia Ci bezpieczeństwo użytkowania. Gniazdo do urządzenia jest łącznikiem do przewodów spawalniczych, umożliwi Ci więc wykonywanie profesjonalnych prac przy użyciu spawarki.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMost
     Przekrój kabla25mm
     Szerokość produktu35mm
     Wysokość produktu155mm
     MateriałMetal i poliester (PES)
     Kod produktu5906340850839