icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo na urządzenie Most 50/70

Gniazdo na urządzenie Most 50/70

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Jeśli masz w planach spawanie metodą MMA, warto zaopatrzyć się w specjalnie wyprofilowane gniazdo. Produkt ten stosowany jest jako podstawowe, a jednocześnie najlepsze złącze prądowe, które umożliwia Ci sprawne oraz płynne spawanie. Nasz asortyment wzbogacony został o gniazdo o mniejszym przekroju kabla – masz możliwość wyboru w zależności od potrzeb.

  Cechy i zalety

  Jeśli dysponujesz kablem o dużym przekroju, prezentowane tutaj gniazdo jest przeznaczone właśnie dla Ciebie. Jest ono w pełni bezpieczne podczas użytkowania i nie stanowi zagrożenia dla Twojego zdrowia. Zewnętrza warstwa gniazda została bowiem pokryta dobrej jakości polimerem, który nie przewodzi prądu – jego montaż, jak i demontaż możesz przeprowadzać samodzielnie. Gniazdo zamocujesz w korpusie urządzenia, jakie dostosowane jest do spawania elektrodą otuloną, czyli MMA. Przed rozpoczęciem pracy warto sprawdzić poziom maksymalnego prądu spawania. Metalowe gniazdo wtykowe jest wytrzymałe i charakteryzuje się żywotnością – możesz je użytkować sporadycznie w warunkach domowych oraz intensywnie i często w warsztatach.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaMost
   Przekrój kabla70mm
   Szerokość produktu40mm
   Wysokość produktu140mm
   MateriałMetal i poliester (PES)
   Kod produktu5906340850846