Zobacz więcej Grabie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Grabie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grabie do liści Fiskars QuikFit metalowe
Strzałka w prawo

Grabie do liści Fiskars QuikFit metalowe

50,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Grabie do liści QuikFit nadają się do łatwego mocowania na trzonku z serii QuikFit™. 22 elastyczne, stalowe zęby sprawiają, że to idealne grabie do wyczesywania trawy. Dzięki nim bez najmniejszego problemu usuniesz mech i skoszoną trawę z trawnika. Metalowe grabie do trawy QuikFit wykonane są z wysokiej jakości stali. Dzięki temu to niezawodny i wytrzymały produkt.

   Cechy i zalety

    Przed rozpoczęciem prac w ogrodzie sprawdź, czy masz odpowiedni sprzęt. Taki, który umożliwi Ci szybkie i sprawne wykonywanie zaplanowanych czynności. Chcesz znaleźć idealne grabie do wyczesywania trawy? Świetnie nadadzą się do tego metalowe grabie do liści QuikFit! Na głowicy zamocowano 22 elastyczne, stalowe zęby. Zostały rozmieszczone w taki sposób, by zbierać nawet krótkie źdźbła trawy. Dzięki temu pozostawią grabiony teren w nienagannym stanie. Zdecyduj się na firmę QuikFit. Metalowe grabie do liści będą ci służyć długo. Ich głowica jest bowiem wykonana z wysokiej jakości stali. Grabie do trawy QuikFit – metalowe i wytrzymałe. Objęte są dwuletnią gwarancją. Grabie możesz zamocować na trzonku w ramach systemu QuikFit™. Zobacz również inne narzędzia ogrodowe, które znajdziesz w ofercie Castoramy.

    • Idealne do usuwania mchu i skoszonej trawy z trawnika
    • Głowica wykonana z wysokiej jakości stali
    • 22 elastyczne, stalowe zęby

    Specyfikacja techniczna

    Liczba zębów22
    Materiał głowicyStal
    Kod produktu6411501355522