Zobacz więcej Grabie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Grabie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grabie do siana FLO plastikowe 16 zębów
Strzałka w prawo

Grabie do siana FLO plastikowe 16 zębów

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Grabie umożliwiają łatwe zebranie siana na działkach i większych terenach. Zostały wykonane z tworzywa sztucznego, więc są lekkie i wytrzymałe. Niebieski kolor jest dobrze widoczny na zielonym tle, co zwiększa bezpieczeństwo pracy. W ofercie znajdziesz także pasujące do głowicy trzonki, które zapewnią wygodne i sprawne grabienie.

   Cechy i zalety

    Grabie do siana to podstawowe narzędzie, które znajduje zastosowanie w pracach ogrodniczych i rolniczych. Mocuje się je na trzonku – pozwalają łatwo i szybko grabić siano na Twoim terenie. Posiadają gęste zęby, które dokładnie zgarniają drobne źdźbła. Zostały wykonane z mocnego plastiku, dzięki czemu są wytrzymałe na niszczenie. Świetnie nadają się także do wyrównywania ziemi na większych powierzchniach. Niebieski kolor jest dobrze widoczny na te zielonej trawy lub siana. Stosowanie wymiennej głowicy to wygodne rozwiązanie, które ułatwia utrzymanie porządku wśród narzędzi ogrodniczych. Łatwiej jest też dobrać trzonek dopasowany do wzrostu pasującej osoby, dzięki czemu wszelkie prace przebiegają łatwiej. W naszej ofercie dostępne są również pasujące do grabi wymienne trzonki.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu100mm
     Szerokość produktu550mm
     Liczba zębów16
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5906083357886