Zobacz więcej Grabie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Grabie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grabie ogrodowe Prosperplast IGR2
Strzałka w prawo

Grabie ogrodowe Prosperplast IGR2

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Grabie ogrodowe to produkt, który możesz wykorzystać w swoim gospodarstwie domowym. Produkt w całości wykonany został z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest lekki i wygodny w użyciu. Możesz go zastosować do usuwanie spadających z drzew liści oraz kawałków gałęzi. Doskonale się nada do zagrabiania skoszonej trawy. Grabie dostępne są w różnych kolorach.

   Cechy i zalety

    Grabie ogrodowe to produkt, który doskonale się sprawdzi w Twoim gospodarstwie domowym. Wyrób wykonany został w całości z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest lekki i komfortowo się go używa. Trzon grabi jest długi i poręczny. Produkt wykorzystywany jest głównie do grabienia trawników. Świetnie się sprawdzi podczas prac porządkowych w Twoim ogrodzie. Grabie doskonale się nadają do użycia nie tylko w okresie jesiennym, ale także latem i wiosną. Za ich pomocą będziesz mógł uprzątnąć spadające z drzew liście oraz niewielkie gałęzie. Możesz ich również użyć do zagrabiania skoszonej trawy. W ofercie grabie dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu będziesz mógł wybrać produkt najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

    • Dostępne kolory: żółty, zielony

    Specyfikacja techniczna

    Długość głowicy170mm
    Szerokość głowicy460mm
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5905197148045