Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Granulat na myszy i szczury Bros 140 g
Strzałka w prawo

Granulat na myszy i szczury Bros 140 g

14,98
/ szt.
107
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Granulat na myszy i szczury Bros pomoże Ci szybko uporać się z problemem gryzoni w domu oraz na terenie wokół niego. Produkt jest silnie wabiący i atrakcyjny dla gryzoni dzięki aromatowi zboża. Zniechęca równocześnie zwierzęta domowe dzięki barwnikowi i gorzkiej substancji. Granulat jest skuteczny już po pierwszym spożyciu. Dodatkowo mumifikuje gryzonie.

   Cechy i zalety

    Granulat na myszy i szczury Bros 140 g to sposób na szybkie i proste uporanie się z problemem gryzoni w domu oraz na zewnątrz budynków. Granulat jest bardzo skuteczny w działaniu. Wystarczy już jedno spożycie, aby nie tylko zabił, ale też zmumifikował gryzonia. Ogranicza to nieprzyjemny zapach, który powstaje z uśmierconych szkodników. Granulat na myszy i szczury Bros jest bardzo atrakcyjny dla gryzoni głównie dzięki aromatowi zboża. Silnie je wabi, co przyspiesza pozbycie się szkodników. Równocześnie produkt ten jest bezpieczny dla zwierząt domowych, ponieważ zawiera barwnik i gorzką substancję, która zniechęca je do spożycia środka. Produkt przeznaczony jest do likwidowania myszy i szczurów. Nasz asortyment obejmuje bardzo duży wybór środków przeciw szkodnikom domowym i ogrodowym.

    • Zawiera silnie wabiącą przynętę
    • Wykazuje skuteczność już po jednym spożyciu
    • Posiada właściwości mumifikujące
    • Zawiera barwnik oraz gorzką substancję zwierzęta domowe do spożycia
    • Wyjątkowo atrakcyjny dla gryzoni dzięki aromatowi zboża

    Specyfikacja techniczna

    Długość pojemnika64mm
    Szerokość pojemnika130mm
    Wysokość pojemnika180mm
    Substancje aktywnebromadiolon 0,0029g/100g
    Informacja dla użytkownikaw celu zwiększenia spożycia przynęty oraz zmniejszenia prawdopodobieństwa ponownej infestacji należy zastosować odpowiednie środki zapobiegawcze np.: zatykanie otworów, usuwanie potencjalnych źródeł pokarmu dla gryzoni
    W zestawie7 saszetek po 20g
    Waga produktu140g
    Kod produktu5904517208261