Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Granulat na ślimaki Agrecol Ferramol 250 g

Granulat na ślimaki Agrecol Ferramol 250 g

24,98
/ szt.
99,92
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Granulat na ślimaki Agrecol Ferramol to skuteczny i bezpieczny sposób na pozbycie się problemu żerujących ślimaków. Preparat wabi ślimaki, które to po spożyciu toksycznej dawki mrą w swoich kryjówkach. Pierwsze efekty widać już po dobie od zastosowania. Środek jest nietoksyczny dla zwierząt domowych i środowiska naturalnego.

   Cechy i zalety

    Ślimaki nagie to szkodniki, które w krótkim czasie mogą zniszczyć Twoje uprawiane w pocie czoła warzywa, owoce i rośliny ozdobne. Szybko pozbędziesz się tego problemu, stosując granulat na ślimaki Agrecol Ferramol 250 g. W jego skład wchodzi fosforan żelaza, który ma działanie ślimakobójcze, ale jednocześnie jest bezpieczny dla środowiska naturalnego i zwierząt domowych. Po zakończeniu działania Granulat na ślimaki Agrecol Ferramol ulega biologicznemu rozkładowi. Łatwo go zastosować – wystarczy, że rozłożysz granule w pobliżu upraw w gruncie lub pod osłonami. Po spożyciu preparatu ślimaki chowają się w swoich kryjówkach i tam obumierają – nie musisz więc potem zbierać obumarłych osobników. Pamiętaj, aby używać środków ochrony roślin zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

    • Bezpieczny dla zwierząt domowych
    • Łatwa aplikacja
    • Ulega biologicznemu rozkładowi

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuGranulat na szkodniki
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MarkaAgrecol
    Długość pojemnika45mm
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaZe środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie.
    Szerokość produktu100mm
    Wysokość produktu158mm
    Substancje aktywneFosforan żelaza - 9,9 g/kg (0,99%)
    Waga produktu250g
    Dawkowanie5 g/m2
    Kod produktu5902341105077