Zobacz więcej Grunty uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Podkłady gruntujące

Strzałka w prawo

Grunty uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grunt jednoskładnikowy Uzin PE 414 0,9 kg

Grunt jednoskładnikowy Uzin PE 414 0,9 kg

128
/ szt.
142,22
/ kg

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Grunt wykorzystywany jest podczas wykańczania podłóg – przeznaczony jest do przygotowywania powierzchni do mocowania na nich paneli. Umożliwi uzyskanie równego podłoża, które przez długi czas zachowa nienaganny stan. Zaaplikowany na odkurzonej powierzchni będzie odporny na wykruszanie się oraz zachowa doskonałą przyczepność.

   Cechy i zalety

    Grunt przydaje się w czasie prac wykończeniowych – za jego pomocą przygotujesz powierzchnię do zamocowania na niej paneli, dzięki czemu uzyskasz równe podłoże, które przez długi czas zachowa nienaganny stan. Zaleca się rozprowadzanie go na odkurzonych wcześniej podłogach, wówczas pozostaje odporny na pękanie oraz wykruszanie się. Znajduje się w butelce z uchwytem, co pozwala na jego łatwe przechowywanie oraz przelewanie. Zaplanowane prace przeprowadzisz samodzielnie lub korzystając z pomocy specjalisty, jeśli nie posiadasz doświadczenia w wykańczaniu podłóg. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, więc z powodzeniem wybierzesz wersję najlepiej odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

    • Wydajność: 100 - 150 g/m2/na warstwę

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia2 godziny
    Informacje o LZO0g/L
    Liczba warstw2
    Waga (kg)0.98kg
    Kod produktu4024709596431