Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kleje do parkietu

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do podłóg

Strzałka w prawo

Kleje montażowe

Strzałka w prawo

Kleje do parkietu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grunt pod kleje poliuretanowe Sika Grund P 5 l

Grunt pod kleje poliuretanowe Sika Grund P 5 l

178
/ szt.
35,60
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Grunt pod kleje poliuretanowe umożliwia prawidłowe mocowanie parkietu, więc przyda się podczas prac wykończeniowych w większości mieszkań. Wyprodukowany został na bazie silikatu, zatem uzyskanej za jego pomocą konstrukcji nie będziesz musiał często odnawiać. Rozprowadzisz go, posługując się wałkiem gąbczastym lub futrzakiem. Proponujemy różne rodzaje gruntów.

    Cechy i zalety

    Grunt pod kleje poliuretanowe wykorzystywany jest podczas dekoracyjnego wykańczania podłóg – umożliwia prawidłowy montaż parkietu, więc przyda się zarówno w mieszkaniu, jak też w hotelu lub restauracji. Gwarantuje idealny rezultat pracy na długi czas, gdyż stworzony został na bazie silikatu. Zaleca się rozprowadzanie go na suchym podłożu wolnym od tłuszczu i pyłu, wówczas nie ulega szybkiemu wykruszaniu się. Z powodzeniem dopasujesz go do własnych potrzeb – nadaje się do zaaplikowania nie tylko na wylewce cementowej, ale także anhydrytowej. W proponowanym asortymencie dostępne są również inne akcesoria wykorzystywane podczas mocowania parkietu, co umożliwia Ci skompletowanie produktów, które najlepiej sprawdzą się w Twoim budynku.

    • Wydajność: 5 - 11 m2/l

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    BazaNa bazie krzemianów
    Czas schnięcia3 - 6 godzin
    Gęstość1050000g/m³
    Maksymalna temperatura aplikacji35°C
    KolorBezbarwny
    Waga (kg)5kg
    Kod produktu5906489881350