LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Grunty uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Podkłady gruntujące

Strzałka w prawo

Grunty uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grunt uniwersalny Sopro S-Grunt 4 kg

Grunt uniwersalny Sopro S-Grunt 4 kg

39,98
/ szt.
10
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Grunt uniwersalny Sopro S-Grunt jest przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Nadaje się do używania na podłożach o różnej chłonności. Zmniejsza pochłanianie przez nie substancji takich jak farby lub inne materiały wykończeniowe. Grunt jest gotowy do użycia. Może być stosowany również na podłogi z ogrzewaniem podłogowym.

   Cechy i zalety

    Grunt uniwersalny Sopro S-Grunt 4 kg to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Możesz go użyć wewnątrz i na zewnątrz budynków. Sprawdzi się również na ścianach, podłogach i sufitach. Grunt uniwersalny Sopro S-Grunt zmniejsza chłonność podłoża. Dzięki temu farby lub inne materiały wykończeniowe nie wnikają w malowane powierzchnie. Produkt ten może zarazem zniwelować różną chłonność na tej samej powierzchni. Grunt schnie bardzo szybko. Zajmuje to około kwadransa. Dodatkowo jest substancją w pełni gotową do użycia. Nie wymaga mieszania i przygotowywania. Grunt możesz stosować również na podłogi, na których zamontowano ogrzewanie podłogowe wodne lub elektryczne. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz również inne rodzaje gruntów.

    • Wymiary opakowania: 28,5 x 18 x 12 cm

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia15 min
    Instrukcje użytkowaniaZużycie ok. 100 g na m² w zależności od chłonności podłoża
    Liczba warstw1
    Metoda aplikacjiPędzel, wałek lub natrysk
    Obszar zastosowaniaWewnątrz i na zewnątrz
    Powierzchnia stosowaniaChłonne podłoża, jak beton chłonny, beton komórkowy, tynk cementowy, tynk cementowo-wapienny, tynki wykonane ze spoiw tynkarskich i murarskich
    PrzeznaczeniePoprawia przyczepność kontaktową przed klejeniem okładzin ceramicznych, wylewaniem posadzek, zastosowaniem uszczelnień, szpachlowaniem, tapetowaniem oraz malowaniem farbami
    SeriaS-grunt
    Waga (kg)4kg
    Kod produktu5901740953401