LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Grunty uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Podkłady gruntujące

Strzałka w prawo

Grunty uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grunto-plast Atlas warstwa sczepna 2 kg

Grunto-plast Atlas warstwa sczepna 2 kg

41,98
/ szt.
20,99
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Grunto-plast Atlas warstwa sczepna przyda Ci się, jeśli remontujesz stare i zniszczone powierzchnie. Ten preparat przyda się w czasie ciężkich prac budowlanych i wykończeniowych. Dzięki specjalnie dobranej konsystencji z łatwością nałożysz go na wybrany materiał budowlany. Zapewnisz mu tym samym doskonałą przyczepność i zredukujesz chłonność przed malowaniem.

   Cechy i zalety

    Grunto-plast Atlas warstwa sczepna 2 kg to narzędzie do walki z trudnymi powierzchniami. Zapewni przyczepność powierzchni, co ułatwi dalszą obróbkę. Wpływa na to kruszywo kwarcowe, które wchodzi w skład preparatu. Przyda Ci się przed położeniem posadzki czy hydroizolacji. Na warstwę gruntu nałożysz też tynki lub gładzie. Może stanowić podkład dla silikonów lub klejów naprawczych. Grunto-plast Atlas nałożysz na dowolny materiał budowlany. Sprawdzi się na betonie i ceglanych ścianach. Zastosujesz go nawet na pływach OSB, czy starych okładzinach ceramicznych. Pozwoli Ci to stworzyć nawet najbardziej wymyślne konstrukcje z różnych materiałów. Grunto-plast Atlas warstwa sczepna dostępna jest w niewielkich dwukilogramowych opakowaniach.

    • Zwiększa przyczepność - zawiera kruszywo kwarcowe
    • Redukuje chłonność
    • Grunt na trudne podłoża, umożliwia aplikację klejów, hydroizolacji i innych materiałów w sposób umożliwiający otrzymanie odpowiednich parametrów technicznych, nawet na wymagających podłożach takich jak płyty OSB, stare okładziny ceramiczne
    • Wymiary opakowania: 14,6 x 14,6 x 13,8 cm

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia24 godziny
    Liczba warstw1
    MarkaAtlas
    Metoda aplikacjiPędzel lub wałek
    PrzeznaczeniePod posadzki, hydroizolacje, kleje, tynki, gładzie
    Waga (kg)2kg
    Kod produktu5905400538878