Zobacz więcej Grunty uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Podkłady gruntujące

Strzałka w prawo

Grunty uniwersalne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gruntownik Atlas 5 kg
Strzałka w prawo

Gruntownik Atlas 5 kg

45,98
/ szt.
9,20
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gruntownik Atlas przeznaczony jest do przystosowywania ścian wewnętrznych oraz zewnętrznych do rozmaitych prac remontowych. Zapewnia podłożom doskonałą chłonność oraz szybkie wiązanie, co jest szczególnie przydatne podczas malowania, tynkowania lub gładziowania pomieszczeń. Produkt jest łatwy w aplikacji – wystarczy go rozprowadzić po podłożach za pomocą wałka lub pędzla.

   Cechy i zalety

    Gruntownik Atlas 5 kg doskonale sprawdzi się podczas rozmaitych remontów w Twoim mieszkaniu oraz innych budynkach. Można go stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu, co zwiększa możliwości jego zastosowania. Za pomocą tego preparatu z łatwością przygotujesz ściany do dalszych prac wykończeniowych – preparat zapewnia im bowiem idealną chłonność oraz przyczepność. Dzięki temu ułatwisz sobie proces tynkowania, malowania, a nawet nakładania tapet. Środek ten sprawia również, że późniejsze zrywanie okładziny przebiega sprawnie i szybko, zatem z powodzeniem możesz zdecydować się na oklejenie ścian eleganckimi brytami. W naszej ofercie impregnat dostępny jest także w większym opakowaniu, więc dopasujesz jego ilość do wielkości wykańczanych powierzchni.

    • Idealny pod gładzie, farby i tapety
    • Czas schnięcia to tylko 2h
    • Do gruntowania powierzchni cementowych, betonowych, gipsowych, g-k
    • Wymiary opakowania: 28 x 19,2 x 12,5 cm

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia2 godziny
    MarkaAtlas
    Metoda aplikacjiPędzel lub wałek
    PrzeznaczeniePrawidłowe przygotowanie podłoża przed dalszymi pracami wykończeniowymi: malowaniem farbami wewnętrznymi, układaniem płytek, gładzi gipsowych, tynków, podkładów, hydroizolacji
    Waga (kg)5kg
    Kod produktu5905400115987