LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kamienie ozdobne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Kamienie ozdobne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grys Blooma 16-30 mm extra white 20 kg

Grys Blooma 16-30 mm extra white 20 kg

34,98
/ szt.
1,75
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ozdobne kamienie idealnie pasują zarówno do nowoczesnych,‭ ‬jak i klasycznie zaaranżowanych ogrodów.‭ ‬Grys naturalny jest bardzo wytrzymały i odporny zmienne warunki pogodowe,‭ ‬a w dodatku wyjątkowo atrakcyjnie kontrastuje z intensywną zielenią trawnika bądź wielobarwnymi rabatami kwiatowymi.‭ ‬Kamienie w białym kolorze dają wiele możliwości tworzenia rozmaitych kompozycji.

   Cechy i zalety

    Zależy Ci na tym,‭ ‬aby Twój ogród,‭ ‬który do tej pory niczym się nie wyróżniał,‭ ‬zyskał wyjątkowy charakter‭? ‬Do udekorowania kwiatowych rabat lub usypania ogrodowych alejek zastosuj proponowany rodzaj grysu‭ – ‬możesz ozdobić nim również inną,‭ ‬dowolną powierzchnię.‭ ‬Te niewielkie kamyki prezentują się bardzo atrakcyjnie,‭ ‬ale oprócz walorów estetycznych posiadają także zastosowanie praktyczne.‭ ‬Na pokrytych nimi ścieżkach nawet po intensywnych opadach deszczu nie będzie powstawało błoto,‭ ‬co ułatwi Ci poruszanie się po nich.‭ ‬Biały kolor grysu jest na tyle uniwersalny,‭ ‬że doskonale komponuje się z każdą inną barwą otoczenia‭ – ‬stanowi idealne tło dla wielobarwnych kwiatów i zielonych iglaków.‭ ‬Już teraz odwiedź dział ogrodniczy w najbliższym markecie Castorama‭!

    • Odporny na przebarwienia
    • Odporny na działaniu deszczu i wiatru
    • Efektowny wygląd
    • Krycie: 0,34 m2 przy 40 mm gł.

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu3663602727460