Zobacz więcej Kamienie ozdobne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Kamienie ozdobne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grys Blooma 8-16 mm 20 kg granitowy

Grys Blooma 8-16 mm 20 kg granitowy

26,98
/ szt.
1,35
/ kg

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Grys doskonale sprawdza się jako element wystroju ogrodowej lub przydomowej przestrzeni.‭ ‬Umieszczając kamyki na dnie doniczki,‭ ‬zapewnisz prawidłowy drenaż,‭ ‬dzięki czemu posadzone w niej rośliny nie będą narażone na gnicie od nadmiaru wody.‭ ‬Grys świetnie posłuży Ci również do stworzenia dekoracyjnej kompozycji kwiatowej.

   Cechy i zalety

    Chcesz,‭ ‬aby posadzone w doniczce rośliny miały zapewnione optymalne warunki do prawidłowego rozwoju‭? ‬Pamiętaj o wykonaniu właściwego drenażu umożliwiającego zdrowy wzrost zasadzonego w niej okazu.‭ ‬Możesz go zapewnić dzięki wysypaniu na dno naczynia proponowanego grysu.‭ ‬Nadmiar wody,‭ ‬który mógłby spowodować gnicie korzeni,‭ ‬przedostanie się na sam spód,‭ ‬a w sytuacji,‭ ‬gdy ziemia będzie wysuszona,‭ ‬rośliny swobodnie pobiorą rezerwę cieczy‭ ‬.‭ ‬Te drobne kamyki znakomicie sprawdzą się też w charakterze dekoracji kompozycji kwiatowej.‭ ‬Prezentowany rodzaj ozdoby możesz zastosować ponadto na rabatach lub wokół oczka wodnego w ogrodzie.‭ ‬Już teraz sprawdź także inne kamienie ozdobne,‭ ‬jakie znajdziesz w ofercie sklepów Castorama.

    • Odporny na przebarwienia
    • Odporny na działaniu deszczu i wiatru
    • Efektowny wygląd naturalnego kamienia
    • Krycie: 0,34 m2 przy 40 mm gł.

    Specyfikacja techniczna

    Waga produktu20kg
    Obszar zastosowaniaNa zewnątrz
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Kod produktu3663602727439