LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Grzechotki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Grzechotki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grzechotka 1/2"
Strzałka w prawo

Grzechotka 1/2"

28,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Grzechotka to taki klucz, który służy do odkręcania wyjątkowo uporczywych śrub. Od innych kluczy odróżnia ją to, że wygląda nowocześnie i każdy poradzi sobie z jej obsługą. Odkręcanie nakrętek takim sprzętem nie musi wymagać użycia dużej ilości siły. Dzięki rączce narzędzie lepiej leży w dłoni i będzie Ci łatwiej nim operować.

   Cechy i zalety

    Jeśli chcesz odkręcić śrubę przy użyciu zwykłego klucza starego typu, może to wymagać dużej siły. Osoby, które wolą bardziej poręczne i lekkie narzędzia, częściej wybierają właśnie tego typu grzechotki. Służą one do odkręcania nawet mocno zaklinowanych śrub. Przydają się więc zarówno w pracy zawodowych hydraulików, którzy muszą mieć najlepsze narzędzia, jak i w skrzynkach narzędziowych osób, którym zależy przede wszystkim na wygodzie użytkowania. Dzięki rączce dłoń nie będzie Cię boleć nawet po długotrwałym trzymaniu grzechotki. Śrubę możesz odkręcać zarówno w prawo, jak i w lewo. Jeśli szukasz też innych akcesoriów do uzupełnienia wyposażenia Twojej skrzynki z narzędziami, sprawdź pełną ofertę dostępną w sklepie na stronie internetowej Castorama.pl.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuUchwyt z grzechotką
     MateriałStal węglowa
     Kod produktu3663602815136