Zobacz więcej Grzechotki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Grzechotki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grzechotka 1/4"
Strzałka w prawo

Grzechotka 1/4"

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nazwa tego klucza odnosi się do jego kształtu, który przypomina zabawkę dla małych dzieci. Tu jednak głowica grzechotki służy do odkręcania uporczywych śrub i nakrętek. Jest to alternatywa dla zwyczajnych kluczy, jakie znaleźć można w każdym warsztacie. Ten jest bardziej nowoczesny i ułatwia odkręcanie elementów bez użycia dużej ilości siły.

   Cechy i zalety

    Często aby odkręcić śrubę musisz użyć dużej siły. Zadanie jest dodatkowo utrudnione, jeśli próbujesz to zrobić za pomocą nieodpowiedniego klucza. Taka grzechotka ułatwi Ci zadanie, bo została stworzona specjalnie po to, by radzić sobie z mocno zaklinowanymi elementami, takimi jak nakrętki czy śruby. Dzięki temu każdy poradzi sobie z tym zadaniem, a osoby zajmujące się na co dzień majsterkowaniem czy pracami hydraulicznymi będą mogły uporać się z tym szybciej. Rączka ułatwia wygodne trzymanie grzechotki w dłoni, a ręka nie będzie przy tym bolała tak, jak podczas trzymania twardych, metalowych elementów. Jeśli szukasz też innych nowoczesnych rozwiązań, które mogłyby przydać Ci się podczas prac hydraulicznych, sprawdź na stronie Castoramy pełną ofertę narzędzi.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuUchwyt z grzechotką
     MateriałStal węglowa
     Kod produktu3663602815129