Zobacz więcej Grzechotki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Grzechotki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grzechotka Magnusson z główką elastyczną 1/2"
Strzałka w prawo

Grzechotka Magnusson z główką elastyczną 1/2"

79,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawet podczas drobnych prac w warsztacie możesz mieć ograniczony dostęp do śrub. Rozwiązaniem jest praktyczna grzechotka z elastyczną główką, która dostosowuje się do trudnych miejsc. Z użyciem tego klucza możesz precyzyjnie dokręcać nietypowo położone elementy. Narzędzie jest dostosowane do warunków panujących w garażu, ponieważ zostało wykonane z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej, odpornej na korozję.

   Cechy i zalety

    Zdarza się, że podczas napraw nie możesz dotrzeć kluczem do trudno dostępnego miejsca? Zastosowanie grzechotki o elastycznej główce rozwiązuje ten problem, umożliwiając maksymalny dostęp nawet do śrub o nietypowym położeniu. Dzieje się tak za sprawą wytrzymałej główki, która dopasowuje się do potrzebnego kąta. Komfort pracy zwiększa dodatkowo ergonomiczna rączka klucza, która dobrze leży w dłoni. Będziesz szczególnie zadowolony, jeśli zależy Ci na dokładności. Poręczny uchwyt klucza ułatwia operowanie tym narzędziem. Narzędzie zostało wyprodukowane z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej. Dzięki temu będzie Ci służyć przez lata, nie odkształcając się podczas pracy. W efekcie zastosowanie powyższej grzechotki pozwala na precyzyjnie dokręcanie przy mniejszym wysiłku. Zobacz też inne klucze dostępne w sklepie Castorama!

    • Głowica z grzechotką zapewnia wygodną pracę
    • Pewny i komfortowy uchwyt
    • Wytrzymałość, trwałość, niezawodność
    • 5 lat gwarancji

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuUchwyt z grzechotką
    MarkaMagnusson
    MateriałStal chromowo-wanadowa
    Kod produktu3663602814009