Zobacz więcej Grzechotki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Grzechotki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grzechotka Neo 3/4" 500 mm

Grzechotka Neo 3/4" 500 mm

298
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Grzechotka służy do dokręcania i odkręcania śrub. Została zaopatrzona w wygodny uchwyt o właściwościach antypoślizgowych, dzięki czemu stabilnie leży w dłoni. Poza tym, posiada ona mechanizm zwalniający i blokujący nasadkę oraz przełącznik kierunku jej obrotów. Produkt jest wykonany z mocnego i wytrzymałego metalu, który zapewnia mu trwałość na długi czas eksploatacji.

   Cechy i zalety

    Grzechotka jest narzędziem ręcznym przydatnym w warsztatach. Wykorzystuje się ją do dokręcania i odkręcania śrub. Komfort w trakcie wykonywania tej czynności zapewnia antypoślizgowa rękojeść produktu. Jej powierzchnia amortyzuje nacisk dłoni, dzięki czemu wygodnie się z niego korzysta. Ponadto, został on zaopatrzony w przełącznik, przy pomocy którego z łatwością ustalisz prawy lub lewy kierunek obrotu. Grzechotka posiada także mechanizm zwalniający lub blokujący jej nasadkę. Ponadto, wykonano ją z mocnych i wytrzymałych materiałów. Jej korpus został wyprodukowany ze stali chromowo-wanadowej, dzięki czemu zachowuje ona trwałość przez długi okres użytkowania. W naszej ofercie znajdują się również inne tego typu narzędzia.

     Specyfikacja techniczna

     NormaTÜV M+T
     Liczba zębów24
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5907558404449