Zobacz więcej Grzechotki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Grzechotki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grzechotka wygięta Yato 1/4"

Grzechotka wygięta Yato 1/4"

45,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Grzechotka wygięta umożliwia wygodne odkręcanie i zakręcanie śrub w miejscach o utrudnionym dostępie. Jest niezastąpionym narzędziem w garażu i serwisie samochodowym. Mechanizm jej działania i wygodna w trzymaniu rękojeść składają się na komfort użytkowania narzędzia, a materiał wykonania, jakim jest stal chromowo-wanadowa, zapewnia wieloletnie bezawaryjne działanie.

   Cechy i zalety

    Grzechotka wygięta jest narzędziem niezbędnym w garażu i warsztacie majsterkowicza. Jej konstrukcja umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc i wygodne odkręcenie lub zakręcenie śruby. Dzięki mechanizmowi jej działania o nazwie Quick Release nie jest konieczny duży nakład siły w czasie pracy, a poprzez użycie niewielkiego przełącznika zmieniasz kierunek pracy i swobodnie odkręcasz lub zakręcasz wybraną śrubę. Na komfortowe używanie narzędzia składa się również wygodna w trzymaniu, ergonomiczna rączka. Została ona pokryta materiałem ułatwiającym dłoni pewny chwyt. Konstrukcja grzechotki jest wykonana ze stali chromowo-wanadowej, co zapewnia narzędziu wieloletnią trwałość i niezawodność pracy w każdych warunkach pogodowych.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuUchwyt z grzechotką
     MarkaYato
     Długość produktu155mm
     Liczba zębów72
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083907302