Zobacz więcej Grzechotki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Grzechotki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grzechotka wygięta Yato 3/8"

Grzechotka wygięta Yato 3/8"

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prace warsztatowe prowadzone w miejscach o utrudnionym dostępie dla większości narzędzi wymagają użycia takich, dzięki którym możliwe będzie sprawne odkręcanie i zakręcanie śrub. Zapewnia to grzechotka wygięta, której mechanizm Quick Release daje możliwość zmiany kierunku pracy narzędzia. Jej kształt i materiały wykonania sprawiają, że na długo będzie ułatwiała pracę w Twoim warsztacie.

   Cechy i zalety

    Spośród wielu narzędzi, jakimi wyposażony jest garaż czy warsztat samochodowy, grzechotka wygięta umożliwia operowanie w miejscach o znacznie utrudnionym dostępie. Mechanizm Quick Release pozwala w łatwy sposób zmienić kierunek obrotu narzędzia, dzięki czemu nie tylko odkręcisz zapieczoną śrubę, ale możesz również wkręcić nową. Wygodna w trzymaniu rączka pokryta jest materiałem uniemożliwiającym jej wyślizgnięcie się, a stal chromowo-wanadowa, z którego została wykonana, gwarantuje długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie grzechotki niezależnie od warunków pogodowych i wilgotnościowych. W naszej ofercie dostępne są również grzechotki o innych rozmiarach i liczbie zębów, a także inne narzędzia, jakimi wyposażysz swój przydomowy warsztat, garaż lub serwis samochodowy.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuUchwyt z grzechotką
     MarkaYato
     Długość produktu200mm
     Liczba zębów72
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083907319