icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Maty

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Maty

Strzałka w prawo

Guma drobny ryfel grubość 3 mm szer. 60 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Guma drobny ryfel grubość 3 mm szer. 60 cm
54,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Mata z ryflowaną powierzchnią to doskonały materiał podkładowy, który pełni rolę izolatora przed wilgocią i dźwiękami. Produkt ma zastosowanie uniwersalne – sprawdzi się zarówno w domu, warsztacie i jako okładzina w samochodzie. Można ją przytwierdzić do podłoża na stałe lub zastosować jako rozwiązanie tymczasowe. Ryflowana powierzchnia chroni przed ślizganiem.

  Cechy i zalety

  Mata została wykonana z czarnej gumy, posiada drobne ryfle na powierzchni. Produkt jest wytrzymały na wibracje podłoża i doskonale sprawdza się jako materiał podkładowy i izolacyjny. Zapewnia także właściwą odporność akustyczną. Charakteryzuje się wysoką elastycznością i niewrażliwością na zmienne temperatury. Matę możesz zastosować zarówno w salonie jako izolację pod wykładzinę czy dywan, jak i w warsztacie jako antypoślizgową nawierzchnię. Sprawdza się również jako wykładzina do auta dostawczego. Dzięki czarnemu kolorowi jest uniwersalna i nie widać na niej zabrudzeń. Możesz nabyć jej dowolną długość – dostępna jest w sprzedaży na metry bieżące. Oferta obejmuje również gładkie maty gumowe o odmiennych grubościach.

  • Uszczelnia
  • Wycisza
  • Możliwość cięcia według własnych potrzeb

  Specyfikacja techniczna

  Szerokość produktu600mm
  Grubość produktu3mm
  KolorCzarny
  MateriałGuma
  Typ opakowaniam
  Kod produktu3663602239598