icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Maty

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Maty

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Guma gładka grubość 3 mm szer. 60 cm

Guma gładka grubość 3 mm szer. 60 cm

73,98
/ mb
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Mata z gumy jest stosowana jako podkładowy materiał izolacyjny, który działa antywibracyjnie i wyciszająco. Produkt jest wytrzymały na wysokie temperatury. Możesz go zastosować na przykład pod wykładziną, dzięki czemu nie będzie się ona ślizgać i zyska odpowiednią izolację dźwiękową i cieplną. Znajdzie zastosowanie również w zakładach produkcyjnych i warsztatach samochodowych jako podkładka antypoślizgowa.

  Cechy i zalety

  Gumowa mata posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne i wygłuszające. Została wykonana z elastycznego tworzywa w czarnym kolorze, które znajdzie szerokie zastosowanie w wykończeniu posadzek i podłóg. Dobrze sprawdzi się również jako materiał antywibracyjny i antypoślizgowy. Można ją zastosować jako rozwiązanie tymczasowe lub stałe. Położona pod dywanem sprawi, że nie będzie się on ślizgał. Możesz ją zastosować też w samochodzie osobowym czy dostawczym, a także w maszynach produkcyjnych. Jest odporna na niskie i wysokie temperatury, dzięki czemu można jej używać w różnych warunkach pracy. Dostępna jest w różnych grubościach – możesz zakupić jej dowolną długość, ponieważ jest oferowana w sprzedaży na metry bieżące.

  • Uszczelnia
  • Wycisza
  • Możliwość cięcia według własnych potrzeb

  Specyfikacja techniczna

  Szerokość (cm)60cm
  Grubość (cm)0.3cm
  KolorCzarny
  MateriałGuma
  Typ opakowaniamb
  Kod produktu3663602237921