Zobacz więcej Środki do czyszczenia i pielęgnacji płytek

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Impregnat do kamieni i cegieł Ultrament 5 l

Impregnat do kamieni i cegieł Ultrament 5 l

218
/ szt.
43,60
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wyjątkowy impregnat, przeznaczony do ochrony elewacji i ścian wykonanych z kamienia naturalnego. Jego specjalna, hydrofobowa formuła działa odpychając wodę, dzięki czemu zabezpiecza mur przed zawilgoceniem oraz uszkodzeniami, wywołanymi działaniem wilgoci i mrozu. Starannie dobrany skład sprawia, ze preparat znajduje zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

   Cechy i zalety

    Impregnat jest odpowiedni do zabezpieczenia i konserwacji murów oraz wykończeń ścian z kamienia naturalnego. Doskonale chroni elementy wykonane z piaskowca, betonu komórkowego, cegły ceramicznej i klinkierowej oraz nieszkliwionej kamionki. Nadaje się także do impregnacji wolnostojących murów ogrodzeniowych, figur betonowych lub płyt chodnikowych. Dzięki niemu powierzchnie kamienne są zabezpieczone przed negatywnymi skutkami zawilgocenia, takimi jak powstawanie mokrych plam, wykwitów i wszelkiego rodzaju uszkodzeń, psujących estetykę elewacji. Hydrofobowy system, odpychający wodę gwarantuje skuteczność działania. Po wyschnięciu zaimpregnowana powierzchnia nie zmienia zabarwienia, dzięki czemu Twój mur zachowa doskonały wygląd.

    • Wnika w pory i mikropęknięcia chroniąc przed wnikaniem wody i brudu
    • Zapobiega powstawaniu nalotów i osadzaniu mchów
    • Nie zmienia zabarwienia podłoża

    Specyfikacja techniczna

    MarkaUltrament
    Objętość5L
    Typ pojemnikaPuszka
    Kod produktu4002019430478