icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Konserwacja kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Czyszczenie i konserwacja

Strzałka w prawo

Konserwacja kominka

Strzałka w prawo

Impregnat do płyt kominkowych Varmsen 1 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Impregnat do płyt kominkowych Varmsen 1 l
27,98
/ szt.
27,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Impregnat do płyt kominkowych służy do dodatkowego zabezpieczenia płyt składających się na otulinę wkładów paleniskowych. Produkt posiada domieszkę krzemu, co czyni go odpornym nawet na bardzo wysokie temperatury. Impregnat odznacza się łatwością aplikacji, dzięki czemu szybko wykonasz niezbędne prace, oszczędzając przy tym czas.

  Cechy i zalety

  Impregnat do płyt kominkowych jest przeznaczony do dodatkowego zabezpieczenia otuliny wkładów paleniskowych. Produkt zawiera w swoim składzie krzemian sodu i mikrokrzemionkę, dzięki czemu pokryty nim materiał jest odporny na działanie wysokich temperatur. Impregnat odznacza się prostotą aplikacji, dlatego też całą pracę możesz wykonać samodzielnie w krótkim czasie. Użycie produktu poprawia właściwości ognioodporne płyt kominkowych, tym samym wzrasta bezpieczeństwo korzystania z paleniska, które utrzymuje wysoką temperaturę wewnątrz, część zewnętrzna pozostaje zaś chłodna. Jednocześnie wzrasta również wydajność grzewczą, gdyż zaizolowane płyty utrzymują ciepło wytwarzane przez kominek wewnątrz całej instalacji grzewczej.

  • Średnie zużycie 0,3 - 0,5 l/m2

  Specyfikacja techniczna

  Objętość1L
  Typ opakowaniaszt.
  KolorBiały
  Kod produktu5908226325042