Zobacz więcej Środki do czyszczenia i pielęgnacji płytek

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Impregnat do płyt kominkowych Varmsen 1 l

Impregnat do płyt kominkowych Varmsen 1 l

30,98
/ szt.
30,98
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Impregnat do płyt kominkowych służy do dodatkowego zabezpieczenia płyt składających się na otulinę wkładów paleniskowych. Produkt posiada domieszkę krzemu, co czyni go odpornym nawet na bardzo wysokie temperatury. Impregnat odznacza się łatwością aplikacji, dzięki czemu szybko wykonasz niezbędne prace, oszczędzając przy tym czas.

   Cechy i zalety

    Impregnat do płyt kominkowych jest przeznaczony do dodatkowego zabezpieczenia otuliny wkładów paleniskowych. Produkt zawiera w swoim składzie krzemian sodu i mikrokrzemionkę, dzięki czemu pokryty nim materiał jest odporny na działanie wysokich temperatur. Impregnat odznacza się prostotą aplikacji, dlatego też całą pracę możesz wykonać samodzielnie w krótkim czasie. Użycie produktu poprawia właściwości ognioodporne płyt kominkowych, tym samym wzrasta bezpieczeństwo korzystania z paleniska, które utrzymuje wysoką temperaturę wewnątrz, część zewnętrzna pozostaje zaś chłodna. Jednocześnie wzrasta również wydajność grzewczą, gdyż zaizolowane płyty utrzymują ciepło wytwarzane przez kominek wewnątrz całej instalacji grzewczej.

    • Średnie zużycie 0,3 - 0,5 l/m2
    • Wymiary opakowania: 25 x 8 x 8 cm

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    MarkaVarmsen
    Objętość1L
    PrzeznaczenieImpregnacja płyt kominkowych
    Waga (kg)1kg
    Kod produktu5908226325042