Zobacz więcej Kaktusy i sukulenty

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny domowe

Strzałka w prawo

Kaktusy i sukulenty

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kaktusy GoodHome 5,5 cm

Kaktusy GoodHome 5,5 cm

9,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kaktusy GoodHome są idealne szczególnie dla początkujących ogrodników. Roślina doskonale nadaje się do ciepłych oraz słonecznych miejsc. Jest wyjątkowo łatwa w pielęgnacji. Ta całoroczna roślina będzie stanowić wyrazisty dodatek do każdego wnętrza. Zestaw obejmuje również ceramiczną doniczkę. Dzięki niej dekoracja prezentuje się estetycznie, a jej uprawa staje się jeszcze łatwiejsza.

   Cechy i zalety

    Nie pamiętasz o regularnym podlewaniu roślin? A może szukasz żywej dekoracji, która wytrzyma nawet trudne warunki? Dobrym wyborem będą zatem kaktusy GoodHome 5,5 cm. To całoroczne rośliny o ciekawym wyglądzie. Dzięki temu stanowią wyrazisty dodatek w każdym wnętrzu. Co więcej, oferowane są w ceramicznej doniczce. Nie musisz zatem ich przesadzać, aby zwiększyć estetykę rośliny. Kaktusy GoodHome doskonale sprawdzą się w ciepłych, słonecznych miejscach. Są bardzo proste w pielęgnacji. Możesz dowolnie je odlewać, o ile zapewnisz im swobodny odpływ wody. Całoroczna roślina będzie ciekawym akcentem w każdej aranżacji wnętrza. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz również wiele innych roślin doniczkowych, a także przeznaczonych do ogrodu lub na balkon.

    • Idealna roślina do ciepłych, słonecznych miejsc
    • Łatwa w pielęgnacji
    • Wyrazisty dodatek wystroju domu
    • Roślina całoroczna

    Specyfikacja techniczna

    MarkaGoodHome
    Nazwa łacińskaKaktus
    Informacje dotyczące konserwacjiPrzesadzanie: wiosną, aby zapewnić dobrą wentylację, przesadź roślinę o ciasno rosnących korzeniach do doniczki o nieco większej średnicy; do przesadzenia użyj ziemi do kaktusów
    Stanowisko do uprawyObszary nasłonecznione
    Kod produktu3663602464693