Zobacz więcej Kanistry na wodę, paliwo, kraniki do kanistrów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Pompy i zbiorniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kanister z kranikiem 20 l
Strzałka w prawo

Kanister z kranikiem 20 l

84,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kanister wykorzystasz do przechowywania substancji w płynie. Pojemnik idealnie nadaje się także do przewożenia wody i innego rodzaju cieczy, ponieważ posiada uniwersalne zastosowanie. Kanister posiada praktyczny kranik, który umożliwia komfortowe i bezpieczne przelewanie oraz nalewanie cieczy. Dzięki temu szybko dostarczysz roślinom niezbędną wodę. . Oszczędzajmy wodę - Zbieranie deszczówki do wykorzystania w ogrodzie pomaga zmniejszyć zużycie wody z sieci wodociągowej. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Uniwersalny kanister znajdzie zastosowanie podczas różnego rodzaju wyjazdów oraz wycieczek na łono natury. Pojemnik idealnie nadaje się do przechowywania i przewożenia wody, ponieważ posiada odpowiedni dla tej funkcji kształt oraz korek, który umożliwia dokładne zamknięcie. Zbiornik jest uniwersalny, dlatego wykorzystasz go do transportu wody oraz roztworów z niej powstałych. Kanister jest wygodny w użyciu, ponieważ jest lekki i jednocześnie wyjątkowo pojemny. Pojemnik został wyprodukowany z plastiku, co zapewnia mu odporność na zniszczenie w wyniku różnego rodzaju uszkodzeń mechanicznych. Zbiornik posiada trwały i metalowy kranik z końcówką. Dzięki temu użytkowanie produktu przebiega w komfortowych warunkach. Producent posiada także kanistry w mniejszych rozmiarach w swojej ofercie.

    • Posiada metalowy kranik z końcówką

    Specyfikacja techniczna

    Waga produktu0.9kg
    KolorBiały
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5905620007901