icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka iglasta bezsęczna 10,5 x 36 x 900 mm

Kantówka iglasta bezsęczna 10,5 x 36 x 900 mm

8,78
/ szt.
9,76
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Czy wiesz, że trwałość materiałów wykorzystywanych w czasie prac montażowych ma znaczący wpływ na żywotność tworzonych konstrukcji? Jeśli chcesz, aby Twoja balustrada przez długi czas zachowała nienaganny stan, podczas jej wykonywania koniecznie zastosuj kantówkę z drewna sosnowego – materiał ten jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, więc przedmiotu nie będziesz musiał często odnawiać.

  Cechy i zalety

  Chciałbyś samodzielnie stworzyć przydomowy plac zabaw, ale martwisz się, że będziesz miał problem z obróbką stosowanych w czasie prac elementów? Nie chcesz zaniedbać zachowania prawidłowych proporcji konstrukcji, co mogłoby niekorzystnie wpłynąć na jej stabilność. W czasie zaplanowanych prac koniecznie wykorzystaj prezentowaną tutaj kantówkę – element wykonany z drewna sosnowego jest łatwy w obróbce, zatem jego wymiary z powodzeniem dopasujesz do własnych potrzeb. Ponadto materiał ten cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, więc uzyskasz idealny efekt pracy na długi czas. Pragniesz stworzyć na swojej działce stabilny plac zabaw? Koniecznie zapoznaj się z przygotowaną przez nas ofertą i zaopatrz się w prezentowaną kantówkę.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Profil krawędzi4 krawędzie zaokrąglone
   MateriałSosna
   KolorNaturalny
   Kod produktu3663602858430