icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka iglasta bezsęczna 10 x 20 x 2200 mm

Kantówka iglasta bezsęczna 10 x 20 x 2200 mm

12,98
/ szt.
5,90
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obawiasz się, że Twój taras ulegnie szybkiemu niszczeniu? Podczas jego montowania koniecznie zastosuj prezentowaną tutaj kantówkę – element stworzony z drewna sosnowego jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, więc zapewni całości doskonały stan na długi czas. Posiada uniwersalny kolor, zatem stworzona konstrukcja będzie idealnie wyglądała w połączeniu z drewnianymi meblami lub ogrodzeniem.

  Cechy i zalety

  Chciałbyś samodzielnie stworzyć unikalny kwietnik lub stół ogrodowy, ale obawiasz się, że trudność przyniesie Ci obróbka stosowanych w czasie prac materiałów? W takim razie prezentowana tutaj kantówka stworzona została z myślą o Tobie – element wykonany jest bowiem z drewna sosnowego, które z łatwością potniesz na mniejsze kawałki. Produkt dodatkowo jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego całość przez długi czas zachowa nienaganny stan. Nadaje się do pokrycia impregnatem, więc możesz zabezpieczyć go przed szkodliwym działaniem wilgoci – jest to ważne w przypadku przedmiotów użytkowanych na świeżym powietrzu. Chcesz stworzyć trwałą konstrukcję, która nie będzie wymagała częstego odnawiania? Sprawdź naszą ofertę i zaopatrz się w oferowaną kantówkę.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Profil krawędzi4 krawędzie zaokrąglone
   MateriałSosna
   KolorNaturalny
   Kod produktu3663602859109