icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka iglasta bezsęczna 10 x 30 x 2200 mm
Strzałka w prawo

Kantówka iglasta bezsęczna 10 x 30 x 2200 mm

15,98
/ szt.
7,26
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nie chcesz, aby stworzona przez Ciebie konstrukcja w krótkim czasie utraciła nienaganny stan? Znaczący wpływ na żywotność tarasów, mebli lub ogrodzeń ma trwałość zastosowanych w czasie ich montowania materiałów. Prezentowana tutaj kantówka wyprodukowana została z drewna sosnowego, więc wykonany za jej pomocą przedmiot będzie cechował się doskonałą żywotnością. Możesz pokryć ją impregnatem, dzięki czemu uzyska zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem wilgoci. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Obawiasz się, że łatwe w obróbce materiały nie są wystarczająco trwałe, aby wykorzystać je podczas montowana pergoli lub altanki? Koniecznie wypróbuj prezentowaną tutaj kantówkę – element stworzony z drewna sosnowego jest zarówno odporny na zadrapania i pęknięcia, jak też łatwy w samodzielnym cięciu na kawałki. Dodatkowo możesz zaaplikować na nim impregnat, dzięki czemu całość będzie zabezpieczona przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych – jest to ważne jeśli chodzi o przedmioty użytkowane na świeżym powietrzu. Model nadaje się do pokrycia farbą o dowolnej barwie, dlatego tworzoną konstrukcję z powodzeniem dopasujesz do charakteru swojego otoczenia. Nie chcesz, aby wykonany przez Ciebie przedmiot szybko utracił nienaganny stan? W czasie jego montowania wykorzystaj prezentowaną tutaj kantówkę. Sprawdź naszą ofertę!

     Specyfikacja techniczna

     Profil krawędzi4 krawędzie zaokrąglone
     MateriałSosna
     KolorNaturalny
     Typ produktuKantówka bezsęczna
     Wykończenie drewnaHeblowane
     Maksymalna wilgotność (drewno)0.18%
     Minimalna wilgotność (drewno)0.12%
     Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
     PrzeznaczenieBudownictwo, konstrukcje drewniane
     Kod produktu3663602859116