Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka iglasta bezsęczna 10 x 40 x 2200 mm

Kantówka iglasta bezsęczna 10 x 40 x 2200 mm

19,48
/ szt.
8,85
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obawiasz się, że wykonana przez Ciebie konstrukcja ulegnie szybkiemu zniszczeniu? W czasie montowania tarasu, mebli ogrodowych lub kwietnika koniecznie wykorzystaj kantówkę – element stworzony z drewna sosnowego cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nadaje się do pokrycia impregnatem, więc dodatkowo zabezpieczysz go przed szkodliwym działaniem wilgoci.

  Cechy i zalety

  Lubisz majsterkowanie, ale stworzone przez Ciebie konstrukcje zwykle ulegają szybkiemu niszczeniu? Przyczyną może być zastosowanie w czasie ich montażu nieodpowiednich materiałów. Prezentowana tutaj kantówka wyprodukowana została z drewna sosnowego, więc jest odporna na uszkodzenia mechaniczne – wykonana za jej pomocą konstrukcja przez długi czas zachowa nienaganny stan. Model z powodzeniem dopasujesz do własnych potrzeb, gdyż nadaje się do zastosowania w czasie tworzenia nie tylko mebli ogrodowych, ale też kwietników, tarasów lub altanek. Posiada naturalny kolor, więc skompletujesz go z innymi drewnianymi elementami. Pragniesz, aby zmontowana przez Ciebie konstrukcja cechowała się długotrwałą żywotnością? W czasie prac montażowych wykorzystaj prezentowaną kantówkę – zapoznaj się z naszą ofertą.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Profil krawędzi4 krawędzie zaokrąglone
   MateriałSosna
   KolorNaturalny
   Kod produktu3663602859123