Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka iglasta bezsęczna 15 x 15 x 2200 mm

Kantówka iglasta bezsęczna 15 x 15 x 2200 mm

13,48
/ szt.
6,13
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Trwałość materiałów stosowanych w czasie prac montażowych, ma ogromny wpływ na żywotność tworzonych konstrukcji. Chcesz, aby Twój balkon lub kwietnik przez długi czas zachował nienaganny stan? Wykonując go, koniecznie zastosuj oferowaną kantówkę – przedmiot wyprodukowany z drewna sosnowego jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Element posiada naturalny kolor, więc prezentuje się szczególnie elegancko.

  Cechy i zalety

  Chciałbyś samodzielnie stworzyć unikalne meble ogrodowe, ale obawiasz się, że trudność przyniesie Ci obróbka stosowanych podczas prac materiałów? Koniecznie zaopatrz się w oferowaną kantówkę – element wykonany z drewna sosnowego z łatwością potniesz na mniejsze kawałki. Produkt posiada naturalny kolor, dzięki czemu będzie idealnie prezentował się w połączeniu z innymi przedmiotami z tego samego materiału. Jeśli stworzona za jego pomocą konstrukcja ma być użytkowana na zewnątrz budynku, możesz go pokryć impregnatem – w ten sposób zabezpieczysz całość przed szkodliwym działaniem wilgoci, mrozu oraz promieni słonecznych. Szukasz materiału, który jest zarówno trwały, jak też łatwy w obróbce? Sprawdź nasza ofertę i zaopatrz się w praktyczną kantówkę.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Profil krawędzi4 krawędzie zaokrąglone
   MateriałSosna
   KolorNaturalny
   Kod produktu3663602859130