Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka iglasta bezsęczna 20 x 20 x 2200 mm

Kantówka iglasta bezsęczna 20 x 20 x 2200 mm

16,98
/ szt.
7,72
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Lubisz majsterkowanie, ale tworzone przez Ciebie konstrukcje często cechują się podatnością na zadrapania i pęknięcia? W czasie prac montażowych stosuj kantówkę – element wykonany z odpornego na uszkodzenia mechaniczne drewna umożliwia montowanie trwałych ogrodzeń, kwietników oraz altanek. Model posiada naturalny kolor, więc prezentuje się szczególnie atrakcyjnie.

  Cechy i zalety

  Planujesz montaż tarasu, ale obawiasz się, że własnoręcznie stworzona przez Ciebie konstrukcja w szybkim czasie ulegnie zniszczeniu? Ogromne znaczenie ma tutaj trwałość stosowanego w czasie prac materiału – prezentowana kantówka wyprodukowana została z drewna sosnowego, więc wykonany za jej pomocą balkon przez długi czas zachowa nienaganny stan. Całość możesz dodatkowo pokryć impregnatem, co zabezpieczy powierzchnię przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Drewno sosnowe to materiał łatwy w obróbce, co jest ważne w przypadku samodzielnego wykonywania konstrukcji codziennego użytku. Pragniesz stworzyć taras, który nie będzie wymagał częstego odnawiania? W czasie zaplanowanych prac koniecznie zastosuj oferowaną przez nas kantówkę – zapoznaj się z bogatą ofertą już teraz.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Profil krawędzi4 krawędzie zaokrąglone
   MateriałSosna
   KolorNaturalny
   Kod produktu3663602859147