Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka iglasta bezsęczna 21 x 21 x 900 mm
Strzałka w prawo

Kantówka iglasta bezsęczna 21 x 21 x 900 mm

9,48
/ szt.
10,53
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obawiasz się, że wykonany przez Ciebie stół lub kwietnik szybko utraci nienaganny stan? Aby do tego nie dopuścić podczas jego montowania koniecznie zastosuj kantówkę stworzoną z drewna sosnowego – trwały element zapewni całości doskonałą żywotność. Oferowany model posiada naturalny kolor, zatem konstrukcję z łatwością skompletujesz z innymi drewnianymi przedmiotami. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Zamierzasz samodzielnie wykonać taras, ale martwisz się, że będziesz miał problem z nadaniem materiałom odpowiednich wymiarów? W takim razie prezentowana kantówka stworzona została z myślą o Tobie – element wykonany został z drewna sosnowego, dzięki czemu jest łatwy w obróbce. Zapewnia doskonały efekt pracy na długi czas, ponieważ jest odporny na uszkodzenia mechaniczne – stworzonej za jego pomocą konstrukcji nie będziesz musiał często odnawiać. Oferowany model nadaje się do pokrycia impregnatem, wobec czego możesz dodatkowo zabezpieczyć go przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Pragniesz, aby samodzielnie wykonany kwietnik lub meble przez długi czas zachowały doskonałą stabilność? Sprawdź nasza ofertę i zaopatrz się w praktyczną kantówkę.

     Specyfikacja techniczna

     Profil krawędzi4 krawędzie zaokrąglone
     MateriałSosna
     KolorNaturalny
     Typ produktuKantówka bezsęczna
     Wykończenie drewnaHeblowane
     Maksymalna wilgotność (drewno)0.18%
     Minimalna wilgotność (drewno)0.12%
     Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
     PrzeznaczenieBudownictwo, konstrukcje drewniane
     Kod produktu3663602858560