Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka iglasta bezsęczna 6 x 11 x 900 mm
Strzałka w prawo

Kantówka iglasta bezsęczna 6 x 11 x 900 mm

5,98
/ szt.
6,64
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Marzy Ci się altanka ogrodowa, ale obawiasz się, że konstrukcja taka będzie wymagała częstej renowacji? W czasie jej montażu koniecznie zastosuj prezentowaną tutaj kantówkę – element stworzony z drewna sosnowego przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto nadaje się do pokrycia impregnatem, dzięki czemu możesz zabezpieczyć go również przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Pragniesz stworzyć na swojej działce altankę, ale przeraża Cię konieczność obróbki stosowanych materiałów? Koniecznie zaopatrz się w prezentowaną tutaj kantówkę – element wykonany z drewna sosnowego z łatwością przetniesz na mniejsze kawałki. Produkt zapewnia doskonały efekt pracy na długi czas, gdyż jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Utrzymany jest w naturalnym kolorze, więc dobrze zaprezentuje się w otoczeniu ogrodu. Nadaje się też do pokrycia farbą, wobec czego z powodzeniem dopasujesz go do własnej wizji aranżacji przestrzeni. Pragniesz, aby Twoja konstrukcja przez długi czas zachowała doskonałą stabilność? Koniecznie zadbaj o to, aby stosowane w czasie montażu elementy miały odpowiednie wymiary – sprawdź naszą ofertę i zaopatrz się w łatwą w obróbce kantówkę.

     Specyfikacja techniczna

     Profil krawędzi4 krawędzie zaokrąglone
     MateriałSosna
     KolorNaturalny
     Typ produktuKantówka bezsęczna
     Wykończenie drewnaHeblowane
     Maksymalna wilgotność (drewno)0.18%
     Minimalna wilgotność (drewno)0.12%
     Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
     PrzeznaczenieBudownictwo, konstrukcje drewniane
     Kod produktu3663602858294